Apartmány

PRIVÁT ZDENKA

ubytovanie_penzion_privatzdenka.jpg

Privat Zdenka sa nachádza 16 km od centra Liptovského Mikuláša priamo v krásnej Liptovskej doline (Prosiecka dolina).
Privát je vybavený 3 izbami (6 lôžok + prístielky), plne vybavenou kuchyňou, kúpelňou s vaňou a WC, predsieňou a posedením na dvore s altánkom.

Privát POD MACHOM

ubytovanie_chata_podmachom.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, kde môžete tráviť príjemnú dovolenku počas celého roka. V zime návštevou lyžiarského strediska Snowparadise a v lete v centre zábavy adrenalínového športu SunParadise. Výborné podmienky sú tu na turistiku, cykloturistiku a prechádzky panenskou prírodou.

Apartmánový dom KUNERÁD

ubytovanie_kunerad.jpg

Ubytovanie v apartmánovom dome Kunerád poskytujeme celoročne. Je to samostatne stojaca budova v tesnej blízkosti hlavnej budovy Penziónu Kunerád.

UBYTOVANIE ŠTÚROVO- Viliam HINDI

ubytovanie_sturovo.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnom prostredí Štúrova. Štúrovo je predovšetkým kúpeľným mestom,ktoré ponúka úchvatný výhľad na klasickú baziliku v Ostrihome.

VILLA -UBYTOVANIE KOMARNO

villa_komarno.jpg

Komárno-Ponúkame Vám dvojizbový apartmán pre Vaše ubytovanie na brehu rieky Dunaj. Apartmán sa nachádza v blízkosti hraníc s Maďarskom.

Ubytovanie -Kvetka

ubytovanie_kvetka.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v kľudnom a atraktívnom prostredí. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, pár, i jednotlivcov. Súčasť je štandardné vybavenie. U nás nájdete rozličné prírodné a turistické podmienky a rôzne možnosti poznávania a odhaľovania prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

PRIVAT LABI

privat_labi.jpg

Komárno-Chcete stráviť príjemnú dovolenku v historickom centre mesta Komárna? Ponúkame Vám ubytovanie, ktoré bude Vašim útočiskom pred stresom a každodennými problémami v príjemnom prostredí časti typického meštianskeho domu.

Apartmánová chata Dana

ubytovanie_chata_patince_chatadana.jpg

Ponúkame na prenájom rekreačnú apartmánovú chatu v termálnom kúpalisku Patince. V areáli je celoročná možnosť využitia wellness služieb. Chata sa nachádza v areáli, cca. 60 metrov od vstupu, v pokojnej časti, vhodná pre rodiny s deťmi.

PRIVÁT POHODA

ubytovanie_apartmany_ruzomberok_privatpohoda.jpg

Naša chalupa Pohoda Liptovské Sliače bez prítomnosti domácich sa nachádza v nádhernej a atraktívnej lokalite Liptova pre svoju blízkosť k turistickým a vodným atrakciám ako termálne bazény Bešeňová, bazény s minerálnou vodou Lúčky.kúpele, L.Mara a pod.

Villa MEDER ***

ubytovanie_apartmany_velkymeder.jpg

Villa MEDER *** Vám ponúka celoročné ubytovanie v troch samostatných apartmánoch v kúpeľnom meste Veľký Meder