Ubytovanie Libárdiová -Veľký Meder

Samostatná budova vo dvore v centre mesta, 1 km od termálneho kúpaliska. Ubytovanie ponúkame v 3 apartmánoch: I.ap.: 2 a 3 posteľové izby s kuchyňou a soc. vybavením, II.ap.: 4 posteľová izba s kuch. kútom a soc. vybavením, III.ap.: 2 dvojposteľové izby s kuchyňou a soc. vybavením. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, chladničkou a základným riadom. Bezplatné parkovanie vo dvore, posedenie vo dvore. Izby sú prístupné celý rok.

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v centre mesta, vzdialenej 1 km od termálneho kúpaliska.

K dispozícii je záhrada, kde môžete relaxovať, pre deti je pripravené pieskovisko. Termálne kúpalisko je rozsiahly, v lese situovaný komplex s celoročným využitím. Tunajšia liečivá termálna voda blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo vrátane kĺbov a celkovú regeneráciu ľudského organizmu. Okrem pobytu na termálnom kúpalisku môžete navštíviť vodné dielo Gabčíkovo (18 km), hlavné mesto Slovenska Bratislavu, Dunajskou Stredou (20 km), Komárno (35 km), hlavné mesto Maďarska Budapešť a trhovisko v Györi v Maďarsku.

V apartmánovom dome:
Ubytovanie v dvojlôžkovej, štvorlôžkovej a päťlôžkové apartmánu. Päťlôžkový apartmán sa skladá z dvojlôžkové a trojlôžkové spálne. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie a kuchynský kút (plynový sporák, chladnička a základný riad).
V hlavnej budove (1. poschodie):
Ubytovanie v dvojlôžkovej, trojlôžkovej a štvorlôžkovej izbe. Všetky tri izby majú vlastné sociálne zariadenie a pre tieto izby je k dispozícii veľká spoločná kuchyňa (plynový sporák, varná kanvica, chladnička a TV / SAT). Ubytovanie v štvorlôžkovej štúdiu s vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom.

Alzbeta Libardiova
B. Bartok 12, 932 01 Velky Meder
Telefon: 0905150745
Mail: slovtour@real-net.sk
Kontakt: 00421905150745
Web: www.slovtour.sk

Zväčšiť mapu

Ubytovanie Velky Meder f2
Ubytovanie Velky Meder 2
Ubytovanie Velky Meder k3
Ubytovanie Velky Meder k2
Ubytovanie Velky Meder k1
Ubytovanie Velky Meder 3
Ubytovanie Velky Meder e
Ubytovanie Velky Meder f1
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.