Ubytovanie na Liptove

Kompletne zariadená novopostavená Chata na Liptove sa nachádza pri Nízkych Tatrách v obci Prosiek blízko termálneho kúpaliska Thermalpark Bešeňová (8km smer RK) a termálneho Aquaparku Tatralandia (8km smer LM). Ubytovanie Vám zaručuje ideálnu dovolenku plnú zážitkov. Pre milovníkov vodných športov ponúka ubytovanie pri Liptovskej Mare aj výborné podmienky pre rybolov. Vodná nádrž Liptovská Mara sa nachádza len (1,5km). Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Veľká Fatra, Chočské vrchy a Roháče lákajú návštevníkov nezabudnuteľnými turistickými trasami.Ubytovanie Vám zaručuje ideálnu dovolenku plnú zážitkov.

Pre milovníkov vodných športov ponúka ubytovanie pri Liptovskej Mare aj výborné podmienky pre rybolov. Vodná nádrž Liptovská Mara sa nachádza len (1,5km). Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Veľká Fatra, Chočské vrchy a Roháče lákajú návštevníkov nezabudnuteľnými turistickými trasami. Pri chate sa nachádzajú Prosiecká dolina (1 km) a Kvačianská dolina (5km), ktoré patria medzi tie najnavštevovanejšie doliny na Slovensku. V zimnom období sa v regióne Liptov nájdu aj priaznivci zimných športov v blízkych lyžiarskych strediskách Jasná (20km) a Skipark Ružomberok (20km) .Pre oblúbencov parkourovích koňí sa tu nachádza Hipoklub Liptovská Sielnica (4km), alebo keltské vykopávky Archeoskanzen Havránok(7km).

Komplet zariadená, novopostavená, deväť lôžková chata s balkónom poskytuje ideálnu základňu pre rodinné výlety do prírody. K dispozícií je zariadená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou v ktorej sa nachádza krb. Sociálne zariadenie sa nachádza ako na prízemí, tak vo vrchnej časti chaty. Spojenie s okolitým svetom zabezpečuje TV v spoločenskej miestnosti, ako aj dobrý signál všetkých 3 mobilných operátorov. Deti ocenia detský kútik, pieskovisko alebo hojdačku. Pre príjemné strávenie letných nocí sa tu nachádza altánok pre 10 ľudí s ohniskom. Parkovanie pri chate na pozemku je samozrejmosťou ( max 3 autá ). Okolo pozemku sú povysádzané topole, ktoré zabezpečujú maximálne súkromie. Veľký pozemok poskytuje ideálne miesto pre rôzne zábavné športové aktivity ako frisbee, badminton a iné.

Vybavenie

Kuchyňa: elektrický sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica.
Spoločenská miestnosť: Tv, Sat-Slovenské, České, Nemecké, Poľské programy.

Stravovanie: vlastná príprava stravy (Potraviny COOP Jednota 200m). Stravovanie v blízkych odporúčaných reštauráciách Gazdovský dvor, Villa Betula.

web:www.chatanaliptove.eu
Mail: trader001@centrum.sk

Zväčšiť mapu

phoca thumb l f044
phoca thumb l gardenialux-chata
phoca thumb l f062
phoca thumb l f059
phoca thumb l f057
phoca thumb l f052
phoca thumb l 03072010535
phoca thumb l f051
phoca thumb l f056
phoca thumb l f045
phoca thumb l 10072010543
phoca thumb l altan
phoca thumb l f043
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.

Krásna chata, prostredie,

Krásna chata, prostredie, príjmemný majiteľia. 1*