REKREAČNÝ DOMČEK D&B KONEČNÁ

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie. Ubytovanie je vhodné ako pre manželské páry, tak aj pre väčšie rodiny s deťmi, či partiu priateľov. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Na Slovensku máme more, hoci sa nevlní, lieči. Jeho voda je totiž porovnateľná zložením s vodou Mŕtveho mora. Užite si dovolenku v rekreačnom domčeku v príjemnom tichom prostredí v peknej dedinke Trávnica vzdialenej 4 km od termálneho kúpaliska s liečivou slanou vodou v Podhájskej.
REKRÁCIE:
Trávnica - Krásne prírodné prostredie umožňuje turistické vychádzky do okolitých lesov, pešo alebo na horských bicykloch. V zime poskytuje vhodné terény na bežecké lyžovanie a sánkovanie. V obci sú tri parky priľahlé ku kaštieľom, futbalové ihrisko, paintballové ihrisko, tenisový kurt s umelým povrchom a osvetlením.
Podhájska (4 km) – termálne kúpalisko s liečivou slanou vodou, 9 bazénov a tobogán. *Radava (8 km) - možnosť navštíviť soľnú jaskyňu, zahrať si biliard či bowling.
Šurany (14 km) - prírodné kúpalisko Tona.
Komjatice (19 km) - prírodné jazero, kde si na svoje prídu hlavne milovníci rybolovu a windsurfingu.
Nová Ves nad Žitavou (23 km) - pútnický areál zasvätený Panne Márii Kráľovnej Studnička.
Arborétum Mlyňany (27 km) " Zelená živá mapa sveta " - zbierka drevín založená v roku 1892.
Nové Zámky (30 km) - prekrásna prírodná rezervácia Vodné kaskády Zúgov.
Nový Tekov (30 km) - RANČ u BOBIHO ponúka jazdeckú školu pre začiatočníkov.
Nitra (35 km) - na pôvodnom veľkomoravskom kniežacom hradisku v 11. storočí vznikla dominanta Nitry - hrad. *Levice (35 km) - hrad z 13. storočia bol významnou protitureckou pevnosťou, nachádza sa tu Tekovské múzeum.
Hronský Beňadik (40 km) - na nevysokom skalnom ostrohu je kostol a bývalý kláštor benediktínov. Hurbanovo (40 km) - Slovenská ústredná hvezdáreň založená v roku 1871 ako jedno z prvých observatórií v Európe.
Brhlovce (45 km) - komplex skalných obydlí z 18. - 20. storočia vtesaných do tufu.
Topoľčianky (45 km) - klasicistický kaštieľ s goticko-renesančným nádvorím, s rozsiahlym parkom a Národným žrebčínom. V rokoch 1923-1951 bol letným sídlom prezidentov ČSR. Nachádza sa tu aj Zubria zvernica. *
Kolárovo (48km) - plávajúci vodný mlyn a most s celodrevenou konštrukciou sa nachádzajú neďaleko mesta v juhozápadnej časti Žitného ostrova. *
Komárno (60 km) - moderne a zaujímavo zrekonštruované Námestie Európy, kde každá budova predstavuje jednu krajinu z Európy. *Zaujímavým sa môže stať aj výlet do Štúrova a cez most Márie-Valérie do Maďarska pozrieť si Ostrihomskú baziliku.
Bojnice (95 km) - Bojnický zámok a najstaršia ZOO na Slovensku.

Kapacita 6 osôb, prízemie 2 osoby, podkrovie 4 osoby.
Telefón: +421 905 310 927 Internet: http://privat342.szm.sk E-mail: end1@post.sk
Kontakt: Rekreačný domček D&B Konečná, Žabiarenská 342, 941 46 Trávnica

Vybavenie:
Rekreačný domček je po celkovej rekonštrukcii, kompletne vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnná rúra, elektrický varič, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad), sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC), FTV, možnosť posedenia, grilovania a opekania v záhrade. K dispozícii je knižnica, spoločenské hry, bicykle, parkovanie vozidiel je možné priamo vo dvore.

Cena:
od 15.5. do 15.9. – 8 €/osoba/noc, od 16.9. do 14.5. – 9 €/osoba/noc. Cena za domček pri plnom obsadení (10 % zľava) 43 €/6 osôb/noc, resp. 49 €/ 6 osôb/noc.
V prípade záujmu o kratšiu dobu ubytovania (menej ako 1 týždeň), ubytovanie len pre 2 osoby je cena stanovená individuálne dohodou. Pri rezervácii je potrebné uhradiť zálohu za pobyt vo výške 50%.


Zväčšiť mapu

thumb ndomcek6
thumb ndomcek5
thumb ndomcek4
thumb ndomcek3
thumb ndomcek9
thumb ndomcek10
thumb ndomcek11
Travnica
thumb ndomcek15
thumb ndomcek13
thumb ndomcek16
thumb ndomcek17
thumb ndomcek20
thumb ndomcek12
thumb ndomcek18
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.