Chaty

PRIVÁT JÁN

privat_jan.jpg

Privátne ubytovanie Ján sa nachádza v rodinnom dome, na prízemí a v podkroví, 5 km od Thermal Parku Bešeňová (Gino Paradise Bešenová) a len 300m od novovybudovaného Aqua Vital Parku Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi

Chata VERA

chatavera.jpg

Chata VERA Vám ponúka príjemné ubytovanie v areáli kúpaliska VADAŠ v Štúrove.
Pred chatou si môžete odpočinúť na peknom záhradnom nábytku pri grile alebo ohnisku. V areály je 7 bazénov s rozdielnou teplotou vody (od 28° do 38°C), možné je však zabaviť sa aj inými športovými aktivitami.

Chata Lesia

chata_ubytovanie_lesia.jpg

Radi vás privítame v chate LESIA, v prekrásnom prostredí malebnej Chvojniceuprostred Strážovských vrchov! Horská obec Chvojnica sa nachádza neďaleko mesta Bojnicev okrese Prievidza. Chata má bezproblémovú dostupnosť po hlavnej ceste, leží na skok od centra obce a zároveň na skok od lesa v tichej bočnej uličke.
Silice ihličnatých stromov a horský potôčik vedľa chaty vytvárajú klimatické podmienky vhodnéna regeneráciu dýchacích ústrojov a nervovej sústavy, je to výborné miesto na relax.

Privát Lenka Lúčky - BEŠEŇOVÁ

privat_lenka.jpg

Ponúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v okrese Ružomberok. Obec Lúčky sa nachádza v regiónoch Liptov, Chočské vrchy, Nízke Tatry a Bešeňová. Známe termálne kúpalisko Bešeňová je vzdialené 5 km od privátu Lenka.

MOUNTAIN Resort

chaty_montaunresort.jpg

Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty.
Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

PRIVAT VOJTECH JURINA

privat_vojtechjurina.jpg

Ponúkame Vám celoročne ubytovanie na okraji obce Habovka v rodinnom dome v blízkosti lesa s výhľadom na panorámu Roháčov.

Dom na samote HABOVKA

privat_habovka.jpg

Prežite čarovnú dovolenku na Orave v blízkosti mnohých turistických a
cyklistických trás s rôznou náročnosťou a okolitých termálnych bazénov. Pre
rodiny s deťmi je možné užiť si radovánky pri zbere húb a lesných plodov,
návšteve skanzena, oravského hradu a ľadových jaskýň.

CHALUPA U MARTINOV

apartman_chata_umartinov.jpg

Chalupa "U Martinov" sa nachádza v krásnom a tichom prostredí Liptova, v dedinke Beňušovce 1,5 km severne od obce Liptovský Trnovec, ktorej sú súčasťou. Leží v strednej časti liptovskej kotliny pod juhozápadnými výbežkami Západných Tatier, v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara (4 km) , aquaparku Tatralandia (6 km) a mesta Liptovský Mikuláš (8 km).

CHALUPA KRISTIÁN

chalupa_kristian.jpg

Kristán je pravá liptovská chalupa, kde sme sa snažili spojiť starovekosť, s požiadavkami moderného človeka. Ubytovanie si môžete vybrať v nefalšovanej liptovskej chalupe vhodnej pre skupinu priateľov, ktorí chcú zdielať chalupársku atmosféru v spoločnom kruhu, a kde si môžu vo svojej réžii pripravovať stravu.

CHATA MENGUSOVCE

chata_mengusovice.jpg

Štýlová zrekonštruovaná drevenica pre 6 až 8 osôb v malebnej tatranskej obci Mengusovce.