Chata Lesia

Radi vás privítame v chate LESIA, v prekrásnom prostredí malebnej Chvojniceuprostred Strážovských vrchov! Horská obec Chvojnica sa nachádza neďaleko mesta Bojnicev okrese Prievidza. Chata má bezproblémovú dostupnosť po hlavnej ceste, leží na skok od centra obce a zároveň na skok od lesa v tichej bočnej uličke.
Silice ihličnatých stromov a horský potôčik vedľa chaty vytvárajú klimatické podmienky vhodnéna regeneráciu dýchacích ústrojov a nervovej sústavy, je to výborné miesto na relax.

Svojou polohou je tiež ideálnym východiskovým bodom pre rôzne aktivity, každý deň môžete mať iný program, do vzdialenosti cca 20 km sa nachádzajú lyžiarske strediská, celoročne prevádzkované kúpaliská a aquaparky, kúpele, zoo, historické pamiatky. Priamo v katastri obce začínajú turistické trasy, bežecké trate pre lyžiarov, oblasťou prechádza značený cyklistický okruh.Okolité lesy sú rajom pre hubárov.
Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, partnerské páry a skupinky ľudí, ktorí hľadajú oddych a pohodu, tiež preturistov, cykloturistov a cestovateľov.

Je novo zrekonštruovaná, poskytuje ubytovanie pre 7 osôb (4+3 prístelky).
Na prízemí je spoločenská miestnosť s veľkou sedačkou a krbom.K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnkou, dvojplatničkou, varnou kanvicou a drezom, jedálenská časť so stolom a barový pult. V kúpeľni na nachádza umývadlo,sprchový kút a WC.

V podkroví sú 4 stále lôžka + 1 príležitostné lôžko, z toho 2 stále lôžka sú v stavebne oddelenej časti s balkónom. Ďalšie 2 prístelky poskytuje sedacia súprava v spoločenskej miestnosti.
Pri chate je rovinatý dvor s posedením a grilom. Parkovanie vo dvore je pre 1 auto, ďalšie parkovacie miesta sú cca 50m od chaty, kde je tiež možnosť občerstvenia a autobusová zastávka, ak chcete auto nechať doma.

Kontakt: 0904944813

Chata LESIA,
Chvojnica 132,
97213 Nitrianske Pravno

GPS Chata LESIA
48°52'45.33"S
18°33'38.66"V

TIPY NA VÝLETY DO OKOLIA:
Fačkovské sedlo – Kľak: lyžiarske stredisko, turistický výstup na Kľak
Bojnice: ZOO, Bojnický zámok, kúpele, termálne kúpalisko Čajka, Múzeum praveku
Turčianske Teplice, Rajecké Teplice: kúpele, kúpalisko, Aquapark
Rajec: Golf Park
Rajecká Lesná: najväčší vyrezávaný Betlehem
Čičmany: unikátna architektúra - maľované zrubové drevenice (s prehliadkou), lyžiarske stredisko
Priehrada Nitrianske Rudno: rybolov, člnkovanie, kúpanie
Sebedražie: Vodný svet- rybolov na chovných rybníkoch i pre nerybárov, konzumácia ulovených rýb

lesia5
lesia4
lesia3
lesia2
lesia6
lesia7
lesia8
lesia1
lesia9
lesia10
lesia12
lesia13
lesia14
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.