Hotely

Hotel Carrera

hotel_carrera.jpg

Hotel Carrera ponúka pre obchodných cestujúcich aj pre hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené izby s moderným designom, kúpeľnou, LCD televízorom, internetovým pripojením, uzavreté monitorované parkovisko.

Tatranský hostel

hostel_tatransky.jpg

Náš hostel sa nachádza na malom námestí, v pokojnom, no živom prostredí, v centre mestskej časti Poprad-Veľká. Autobusová a vlaková stanica je vzdialená 1,3km a zastávka autobusu je iba pár metrov od naších dverí. Auto je možné parkovať zdarma priamo na námestí. Okrem pohodlného prístupu k doprave máte v okolí hostelu supermarket, mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií, takže vám počas vášho pobytu určite nebude nič chýbať.

Hotel PANORÁMA

ubytovanie_hotel_komarno.jpg

Hotel Panoráma** sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí mesta Komárno. Ponúka štandardné ubytovanie v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách a v jednom apartmáne. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, telefónom a ostatným zariadením . Celková kapacita hotela je 68 lôžok.

GOLDEN ROYAL HOTEL

golden_royal.jpg

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** je hotel v centre mesta Košice, sídliaci len 200 metrov od Hlavnej ulice. Poskytuje ubytovanie v 24 luxusných izbách a apartmánoch, s nadštandardným vybavením. Tento špičkový hotel v Košiciach okrem iného ponúka strážené parkovanie, internetové WIFI pripojenie, klimatizované izby a širokú ponuku služieb - sídli v ňom vychýrená reštaurácia so zimnou záhradou, kongresové centrum a business salóniky. Novinkou hotela sú indické ájurvédske kúpele RASAJÁNA, v ktorých Vás privíta personál z Indie.

HOTEL VIKTOR

hotel_viktor.jpg

Novopostavený moderný hotel v blízkosti centra Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, turistov či rodiny s deťmi.Hotel Viktor disponuje vlastnou reštauráciou, barom, non-stop recepciou a stráženým podzemným parkoviskom. Blízkosť výstaviska Incheba, železničnej stanice Petržalka, či diaľníc D1 a D2 ho predurčujú k ubytovaniu hostí, ktorí hľadajú luxus blízkosti.

City Hotel Bratislava ***

hotel_city_jpg

City Hotel Bratislava je moderný veľkokapacitný hotel so širokým využitím, ktorý úspešne kombinuje najnovšie technológie s typickou slovenskou pohostinnosťou.

HOTEL SLOVAN

hotel_slovan.jpg

Hotel Slovan sa náchádza v centre mesta Žiliny.K hotelu je jednoduchý prístup,pretože leží v blízkosti železničnej stanice a autobusového nástupišta.
Hotel ponúka svojim hosťom vlastné parkovisko,je vybavený 1-lôžkovými a 2-lôžkovými izbami a apartmánom.

Villa Siesta

ubytovanie_slovensko_tatry_villasiesta.jpg

Trojhviezdičkový hotel Villa Siesta sa nachádza priamo v srdci Vysokých Tatier, v pokojnej tatatranskej osade Nový Smokovec. Náš hotel je ideálnym miestom na oddych pre lyžiarov, turistov, rodiny s deťmi.

HOTEL DRUŽBA

ubytovanie_hotel_demanovskadaolina_hoteldruzba.jpg

Hotel Družba Jasná - štýlové ubytovanie v Jasnej, Nízke Tatry polohou, vybavenosťou a jazykovou zdatnosťou personálu vhodný pre zimnú lyžovačku, letný oddych, turistiku, relaxačný pobyt a organizovanie stretnutí.

HOTEL KARPATY

ubytovanie_hotel_senica_hotelkarpaty.jpg

Srdečne Vás privítame v luxusnom HOTELI KARPATY**** v Častkove.
Budeme nesmierne radi, ak prijmete naše pozvanie, pochutíte si na gurmánskych špecialitách našej kuchyne, zrelaxujete vo vkusne zariadených interiéroch hotela, či neodoláte pokušeniu zašportovať si v priestoroch fitness.