HOTEL ATRIUM

Atrium HOTEL***+ bol postavený na úpätí Slavkovského štítu v malebnom prostredí našich veľhôr Vysoké Tatry. Z hotelových izieb sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu. Netradičná kruhová architektúra hotela umožňuje nepriamo oddeliť ubytovaciu časť od ostatných.

Tak dokážeme zabezpečiť našim klientom ničím nerušený oddych počas celého dňa i noci. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v moderne zariadených izbách, kvalitné gastronomické služby a profesionálnu obsluhu vo všetkých odbytových strediskách, rovnako ako širokú škálu doplnkových služieb.
Pýchou hotela je podzemný vitálny svet. Nájdete tu rôzne druhy sáun (rímska, fínska), tepidárií, vodných atrakcií ako sú ľadový dážď, inhalačné priestory a vírivú vaňu.
Atrium Hotel srdečne víta aj najmenších klientov, čoho dôkazom je aj certifikát od Únie materských centrier. Ideálna poloha hotela uľahčuje prístupnosť klientom zo všetkých kútov Slovenska, Európy alebo sveta.
Ponúkame široké spektrum služieb na športové vyžitie i spoločenskú zábavu. Priamo v hoteli sa nachádza mini obchod so športovým tovarom, požičovňa a servis športových potrieb s rozsiahlou ponukou kvalitného lyžiarskeho a snowboardového výstroja a sánok.
Nájdete tu všetko potrebné k zimným športom a to za zvýhodnených podmienok pre hotelových hostí.
Ďalšie služby:
•zmenárenské služby
•hotelový trezor
•kompletné kancelárske a sekretárske služby
•PC, internet
•kopírovacie služby
•informačný servis každého druhu
bezplatné hotelové parkovisko s kapacitou 80 miest

Ubytovacia kapacita

◦13 jednoposteľových s francúzskou posteľou
◦28 dvojposteľových izieb
◦41 dvojposteľových izieb s možnosťou prísteľky
◦5 rodinných suít

Atrium Hotel
Nový Smokovec 42
Vysoké Tatry 062 01
GPS: 49.137700, 20.215000

recepcia:
tel.: 052/ 44 22 342
mobil: 0903 990 105
fax.: 052/ 44 22 304
mail: recepcia@atriumhotel.sk
web: www.atriumhotel.sk

Zväčšiť mapu

DSC04232x
DSC 5117
welnes 1 x
vital2
panorama vinoteka 1
DSCF5593
exterier
exterier3 03
izba2
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.