Klienti odporúčajú

 • HOTEL S A D

  ubytovanie_slovensko_ubytovne_bystrica.jpg

  Hotel SAD je zaradený do kategórie turistická ubytovňa. Tomu zodpovedá aj vybavenie hotela, ktoré zahŕňa:
  kapacita 173 lôžok
  2,3,4 - lôžkové izby Cena od: 5,-eur

 • Chata ZUZANA

  Zuzana1.JPG

  Pohodlná chalupa na okraji obce, súčasťou ktorej je ohnisko, záhradné posedenie, vonkajšie posedenie - altánok a vonkajší krb. V objekte sa nachádza spoločenská miestnosť, televízor. Kuchyňa: mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, sklokeramická doska, chladnička a mraznička. Kúrenie ústredné, plynové. Parkovanie pri objekte. Ubytovateľ hovorí po slovensky, nemecky, poľsky a česky

 • Penzión Oravec

  penzion_oravec.jpg

  Objekt sa nachádza v malebnom prostredí Pieninského národného parku v bezprostrednej blízkosti rieky Dunajec.
  V blízkosti sa nachádza múzeum mníchov z Červeného Kláštora. Penzión je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Hlavnou atrakciou v letnom období je splav na pltiach na rieke Dunajec.

 • HOTEL KARPATY

  ubytovanie_hotel_senica_hotelkarpaty.jpg

  Srdečne Vás privítame v luxusnom HOTELI KARPATY**** v Častkove.
  Budeme nesmierne radi, ak prijmete naše pozvanie, pochutíte si na gurmánskych špecialitách našej kuchyne, zrelaxujete vo vkusne zariadených interiéroch hotela, či neodoláte pokušeniu zašportovať si v priestoroch fitness.

 • BOJNICKÝ ZÁMOK

  bojnice_zámok_výlet.jpg

  Výborný tip na výlet prehliadka zámku v Bojniciach.Bojnický zámok patrí k najstarším pamiatkam na Slovensku.

 • CHALUPA U MARTINOV

  apartman_chata_umartinov.jpg

  Chalupa "U Martinov" sa nachádza v krásnom a tichom prostredí Liptova, v dedinke Beňušovce 1,5 km severne od obce Liptovský Trnovec, ktorej sú súčasťou. Leží v strednej časti liptovskej kotliny pod juhozápadnými výbežkami Západných Tatier, v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara (4 km) , aquaparku Tatralandia (6 km) a mesta Liptovský Mikuláš (8 km).

 • Starý mlyn na Mýte

  altanok.jpg

  Užite si rodinnú dovolenku s výhodami ubytovania v súkromí! Zažite dobroduržstvo turistiky v Slovenskom raji a večer relaxujte s priateľmi pri praskajúcom ohni! Vitajte v jedinečnej atmosfére bývalého vodného mlynu!

 • HOTEL SLOVAN***

  49.jpg

  Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotelom s rodinnou atmosférou s históriou od roku 1972. Od decembra 2010 je hotel otvorený po celkovej rekonštrukcii a nadstavbe.

 • Fatrapark Liptov Ružomberok

  ubytovanie_slovensko_apartmany_ruzomberok.jpg

  Apartmány Fatrapark Liptov sú obľúbeným ubytovacím a stravovacím zariadením v oblasti Hrabovo zameraným pre akcie, dovolenky a dlhodobé ubytovanie. Apartmány sú plné vybavené, vlastné kuchyne, internet, LCD TV, DVD a vlastné kúpelne.

 • PRIVAT NATALKA

  www.extra-ubytovanie.sk,2011

  Privát Natálka sa nachádza v novej a tichej časti Zuberca s prekrásnym výhľadom na Roháče. Vo dvore je altánok s ohniskom a grilom, hojdačky, pieskovisko,smiklavka. Na ubytovanie ponúkame tri izby-2+1,3+1 a 3 lozkove