Klienti odporúčajú

 • APARTMAN TRNOVEC

  ubytovanie_slovensko_apartmany_liptov.jpg

  Stravte leto na Liptove,okupte sa v Tatralandii,Besenovej a v Liptovskej Mare.Navstivte krasne doliny,kopce a jaskyne.Zrelaxujte sa v nasom komfortne zariadenom apartmane.Vyuzite nase letne akciove ceny.

 • ZOO v Bojniciach

  Zoo Bojnice

  Dobrý tip na výlet je aj prehliadka zoologickej záhrady v Bojniciach.

 • PRIVÁT ELENA - APARTMÁN & ŠTÚDIO

  ubytovanie_slovensko_ružomberok_apartman.jpg

  Apartmán & Štúdio - Privát Elena ponúka kvalitné ubytovanie so samostatným vchodom na prízemí rodinného domu v tichej časti mesta Ružomberok. Okrem nádherného výhľadu a bezprostrednej vzdialenosti od lesa, hostia oceňujú aj veľkú záhradu so zastrešeným ohniskom a posedenie s prenosným grilom pod ovocnými stromami.

 • ZÁMOK U GRÓFA

  ubytovanie_apartmany_nitra_zamokugrofa.jpg

  Málokto môže povedať o dome, že bol zrodený z lásky. My, to šťastie máme. Budovu zámku dal postaviť budapeštiansky bankár Gróf Arpassy pre svoju lásku, ktorej krstné meno bolo Czumika... Poľovnícky zámok bol dostavaný v roku 1900 podľa predlohy rakúskeho architekta.

 • CHATA CHVOJNICA

  ubytovanie_slovensko_chaty_chvojnica.jpg

  Ubytovanie v chate na strednom Slovensku v horskej obci Chvojnica ,22 km od Prievidze a Bojníc v krásnom prostredí Strážovských vrchov v hornej časti chatovej osady v kľudnom a tichom prostredí v nadmorskej výške 580 m.Vedľa chaty preteká horský potok.
  Pre dvojice aj rodiny s deťmi.Počet miest na spanie 5+2.Rozloženie postelí – na poschodí sú dve izby,vo vätšej izbe z balkónom jedna manželská posteľ a jedna samostatná posteľ,v menšej izbe sú dve samostatné postele , na prízemí v spoločenskej izbe z krbom je rozťahovacia sedačka.K dispozícii je aj nafukovacie dvoj-lôžko,ktoré hostia využívajú napr.ak majú menšie deti a chcú byť všetci v jednej izbe.

 • Penzión Hela

  Hela1.jpg

  Nachádza sa v podhorí Vysokých Tatier, v tichej časti obce Veľká Lomnica, ležiacej medzi mestami Poprad a Kežmarok, vzdialenej 8km od obce Tatranská Lomnica. Poloha preto predstavuje prirodzený vstup do atraktívnej turistickej destinácie Vysoké Tatry. Panoráma našich veľhôr vytvára obci, ako aj samotnému penziónu nezabudnuteľnú atmosféru, a snáď najkrajší a najznámejší pohľad na Vysoké Tatry.

  SILVESTER JE EŠTE VOĽNÝ!!!

 • PRIVÁT KAMILA

  ubytovanie_slovensko_chaty_privat

  Ponúkame celoročné ubytovanie v krásnom a tichom prostredí Vysokých Tatier,
  v obci Tatranská Štrba. Je vhodné pre rodiny s deľmi, pri dome sa nachádza
  detské ihrisko ,v lete je možné využiť záhradu na príjemné posedenie a
  grilovanie. Parkovanie vo dvore.

 • Apartmán KATKA A MARTIN PERONČÍK

  katka.jpg

  Nachádzame sa blízko Liptovského Mikuláša v obci Demänová, na tichom mieste pri potoku Demänovka. Ponúkame ubytovanie v blízkosti atraktívnej turistickej a lyžiarskej lokality Chopok – Jasná v Nízkych Tatrách.

 • Chata Pod Kýčerou ZUBEREC

  ubytovanie_slovensko_chaty_zuberec.jpg

  Ponúkame ubytovanie v útulnej samostatnej chate v peknom prostredí Oravskej prírody.Kapacita chaty je 7osôb.

 • MOUNTAIN Resort

  chaty_montaunresort.jpg

  Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty.
  Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.