Klienti odporúčajú

 • HOTEL S U N**** Slnečné jazerá SENEC

  ubytovanie_slovensko_hotely_senec.jpg

  Sme rekreačné zariadenie, ktoré sa nachádza cca 20 km od hlavného mesta Slovenskej republiky – Bratislavy. Nájdete nás v Senci na Slnečných jazerách – Sever cca 200 m od Aquaparku. Naše zariadenie ponúka široký sortiment služieb ako pre firmy tak aj pre ľudí hľadajúcich oddych a zábavu na krásnom mieste. Slnečné jazerá sú miestom oddychu i pre tých najnáročnejších dovolenkárov.

 • VELICKÝ ZÁMOČEK

  ubytovanie_slovensko_hotel_poprad.jpg

  Velický zámoček je hotelové zariadenie, ktorého zvláštnosťou je výhliadková vežička, kde je možno naplno vychutnávať nádhernú panorámu Vysokých Tatier.
  Priestranná reštaurácia v štýle 16. storočia s ponukou chutných jedál výnimočne dodáva charakter budovy.
  Taktiež ponúkame možnosť večerného posedenia pri ohníku
  s opekaním priamo v areáli Velického zámočku.

 • Ubytovanie -Kvetka

  ubytovanie_kvetka.jpg

  Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v kľudnom a atraktívnom prostredí. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, pár, i jednotlivcov. Súčasť je štandardné vybavenie. U nás nájdete rozličné prírodné a turistické podmienky a rôzne možnosti poznávania a odhaľovania prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

 • Chalupa u Kubíka

  ubytovanie_slovensko_chaty-chataukubika.jpg

  Chalupa u Kubíka, Mala Fatra, Belá- Kubíková. Exkluzívna štýlová rezidencia- vila na vidieku, v tichom prekrásnom prostredí, celoročné využitie pre oddych, relax. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika. Nadštandardné ubytovanie, parkovanie- prístrešok pre autá. Udržiavaní trávnik, detské ihrisko- hojdačky, pieskovisko, posedenie pri ohnisku, altánok: krb s roštom na opekanie.

 • PENZION FORTUNA**

  penzion_fortuna.jpg

  Penzión Fortuna sa nachádza v Demänovej, v malebnom prostredí Nízkych Tatier a svojou polohou a službami je ideálnym miestom na zimnú i letnú dovolenku ako aj na menšie podujatia (firemné a rodinné akcie). Blízko sa nachádza lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, priehrada Liptovská Mara, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavých miest kam môžete vyraziť za aktívnym oddychom, zábavou a relaxom.

 • Ubytovňa BYDOS

  ubytovanie_ubytovnabydos.jpg

  Výhodné a lacné, komfortné, čisté, príjemné ubytovanie typu penzión pre firmy, pracovné kolektívy, obchodných cestujúcich či športovcov na sústredení priamo v meste Nováky (okres Prievidza).

 • CHATY DALKO UBYTOVANIE

  ubytovanie_slovensko_chaty_liptovskymikulas.jpg

  Ubytovanie poskytujeme v 5-tich novopostavených rekreačných chatách, ktoré svojou polohou zabezpečia hosťom pocit súkromia, pohodlia a komfortu.
  Ponúkame príjemné ubytovanie pre tých, ktorí uprednostňujú oddych v prírode, pre rodiny s deťmi a ich zvieracích miláčikov.

 • Ubytovanie HABOVKA

  pristavba2.jpg

  Ponúkame Vám celoročný pobyt v najkrajšom kúte Slovenska.
  Ubytovanie poskytujeme v samostatnej prístavbe a na samostatnom poschodí v rodinnom dome v pekných 2- ,3-, a 4-posteľových izbách.

 • PENZION JAVORINA

  penzion_javorina

  Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom s kapacitou ubytovania pre 42 osôb.

 • Apartmánový dom FATRAPARK

  ubytovanie_slovensko_apartmany_fatrpark

  Apartmánový dom FATRAPARK je v v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny
  v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti SKIPARKU MALINO BRDO nad
  Hrabovskou nádržou. Svojou polohou, príjemným prostredím, službami
  uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka.