Klienti odporúčajú

 • Autocamping Komárno

  ubytovanie_kemp_komarno.jpg

  Autocamping sa nachádza pri Hoteli Panoráma** na rozlohe 0,5 hektára.
  Autocamping je určený na stanovanie a pre pobyt v obytnom prívese, karavane. V areáli sú vybudované sociálno - hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou.

 • REKREAČNÝ DOMČEK D&B KONEČNÁ

  Trávnica

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie. Ubytovanie je vhodné ako pre manželské páry, tak aj pre väčšie rodiny s deťmi, či partiu priateľov. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 • CHALUPA DIVÍN

  chata_divin.jpg

  Chalupa Divín sa nachádza pri vodnej nádrži Ružiná v obci Divín v okrese Lučenec.

 • HOTEL**BARBORA VYŠNÁ BOCA

  Pohľad na hotel v zime

  Hotel**Barbora sa nachádza v malebnom prostredí Nízkych Tatier v rázovitej
  obci Vyšná Boca.

 • UBYTOVANIE KOMÁRNO -APARTMÁN

  ubytovanie_apartmany_komarno.jpg

  Ubytovanie Komárno je v príjemnom prostredí v Nitrianskom kraji v meste Komárno, ktoré sa nachádza na ľavom brehu Dunaja a je priamo prepojené mostom s maďarským mestom Komárom.Ubytovanie priamo v historickom centre mesta Komárno.Ponúkame príjemné ubytovanie v peknom apartmáne max. pre 4 osoby.

 • PRIVÁT JANKA -UBYTOVANIE LUČKY BEŠEŇOVÁ

  ubytovanie_chaty_lucky_besenova.jpg

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie na Priváte Janka v regióne Liptov 5 km od známeho termálneho kúpaliska Bešeňová a 700 m od novovybudovaného AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. Ponúkame ubytovanie pre 2-12 osôb v dvoch apartmánoch so samostatnými vchodmi.

 • PRIVÁT POHODA

  ubytovanie_apartmany_ruzomberok_privatpohoda.jpg

  Naša chalupa Pohoda Liptovské Sliače bez prítomnosti domácich sa nachádza v nádhernej a atraktívnej lokalite Liptova pre svoju blízkosť k turistickým a vodným atrakciám ako termálne bazény Bešeňová, bazény s minerálnou vodou Lúčky.kúpele, L.Mara a pod.

 • DOM V ZÁHRADE

  ubytovanie_slovensko_chaty_domvzahrade.jpg

  Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v kľudnom a atraktívnom prostredí, v blízkosti aquaparku. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, pár, i jednotlivcov.

 • HOTEL HVIEZDOSLAV ***+

  banskobystrickykraj_kezmarok_hotel_hviezdoslov.jpg

  Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa nachádza v malebnom prostredí Spiša pod najmenšími veľhorami sveta Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 626m. Ponúkne Vám príjemné ubytovanie v historickom meste Kežmarok.

 • Privát OKRUŽNÁ

  ubytovanie_privatokruzna.jpg

  Privát Okružná ponúka ubytovanie v rodinnom dome v tichom prostredí podtatranskej obce Stará Lesná. Dedinka sa nachádza len 3 km od dynamického turistického centra Tatranská Lomnica, 6 km od Starého Smokovca a 12 km od Aquacity v Poprade. V blízkosti privátu je vychýrená reštaurácia Zbojnícka koliba.