Klienti odporúčajú

 • PRIVÁT ELENA - APARTMÁN & ŠTÚDIO

  ubytovanie_slovensko_ružomberok_apartman.jpg

  Apartmán & Štúdio - Privát Elena ponúka kvalitné ubytovanie so samostatným vchodom na prízemí rodinného domu v tichej časti mesta Ružomberok. Okrem nádherného výhľadu a bezprostrednej vzdialenosti od lesa, hostia oceňujú aj veľkú záhradu so zastrešeným ohniskom a posedenie s prenosným grilom pod ovocnými stromami.

 • ZÁMOK U GRÓFA

  ubytovanie_apartmany_nitra_zamokugrofa.jpg

  Málokto môže povedať o dome, že bol zrodený z lásky. My, to šťastie máme. Budovu zámku dal postaviť budapeštiansky bankár Gróf Arpassy pre svoju lásku, ktorej krstné meno bolo Czumika... Poľovnícky zámok bol dostavaný v roku 1900 podľa predlohy rakúskeho architekta.

 • CHATY LIPTOV Tri samostatné chatky

  ubytovanie_slovensko_chaty_liptov.jpg

  Tri samostatné chatky
  Tri samostatne stojace atraktívne chatky s letnými terasami a elektrickým kúrením v obci Liptovský Trnovec - vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hladajúcich oddych a pohodu - vzdialené iba 500 metrov od priehrady Liptovská Mara, 1500 metrov od najväčšieho TERMÁLNEHO AQUAPARKU Tatralandia a 5 km od mesta Liptovský Mikuláš.

 • Chata VERA

  chatavera.jpg

  Chata VERA Vám ponúka príjemné ubytovanie v areáli kúpaliska VADAŠ v Štúrove.
  Pred chatou si môžete odpočinúť na peknom záhradnom nábytku pri grile alebo ohnisku. V areály je 7 bazénov s rozdielnou teplotou vody (od 28° do 38°C), možné je však zabaviť sa aj inými športovými aktivitami.

 • Aquapark Tatralandia

  aquapark_tatralandia.jpg

  Aquapark Tatralandia je tým pravým miestom pre relax.Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku.

 • CHATA VICTORIA

  ondrejak.JPG

  Chata Viktoria sa nachádza v Hornej Márikovej okres Považská Bystrica
  v krásnom prostredí Marikovskéj doliny ležiacej CHKO Kysuce-Javorníky,
  v časti zvanej Usudička.

 • HOTEL SIPOX***

  ubytovanie_hotel_hotelsipox.jpg

  Hotel Sipox sa nachádza v malebnom údolí pri obci Štrba, s výhľadom na štíty Vysokých Tatier.
  Tieto vďaka svojim klimatickým podmienkam a čistému vzduchu lákajú množstvo turistov a návštevníkov.
  Sú tu vynikajúce podmienky na turistické vychádzky a horolezectvo.
  Množstvo lyžiarskych tratí a stredísk, výborné podmienky pre zimné športy.

 • PENZION FORTUNA**

  penzion_fortuna.jpg

  Penzión Fortuna sa nachádza v Demänovej, v malebnom prostredí Nízkych Tatier a svojou polohou a službami je ideálnym miestom na zimnú i letnú dovolenku ako aj na menšie podujatia (firemné a rodinné akcie). Blízko sa nachádza lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, priehrada Liptovská Mara, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavých miest kam môžete vyraziť za aktívnym oddychom, zábavou a relaxom.

 • Apartmán KATKA A MARTIN PERONČÍK

  katka.jpg

  Nachádzame sa blízko Liptovského Mikuláša v obci Demänová, na tichom mieste pri potoku Demänovka. Ponúkame ubytovanie v blízkosti atraktívnej turistickej a lyžiarskej lokality Chopok – Jasná v Nízkych Tatrách.

 • PENZIÓN ŠTRBA

  1x.jpg

  Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.