Klienti odporúčajú

 • Chalupa u Kubíka

  ubytovanie_slovensko_chaty-chataukubika.jpg

  Chalupa u Kubíka, Mala Fatra, Belá- Kubíková. Exkluzívna štýlová rezidencia- vila na vidieku, v tichom prekrásnom prostredí, celoročné využitie pre oddych, relax. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika. Nadštandardné ubytovanie, parkovanie- prístrešok pre autá. Udržiavaní trávnik, detské ihrisko- hojdačky, pieskovisko, posedenie pri ohnisku, altánok: krb s roštom na opekanie.

 • PENZION FORTUNA**

  penzion_fortuna.jpg

  Penzión Fortuna sa nachádza v Demänovej, v malebnom prostredí Nízkych Tatier a svojou polohou a službami je ideálnym miestom na zimnú i letnú dovolenku ako aj na menšie podujatia (firemné a rodinné akcie). Blízko sa nachádza lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, priehrada Liptovská Mara, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavých miest kam môžete vyraziť za aktívnym oddychom, zábavou a relaxom.

 • Ubytovňa BYDOS

  ubytovanie_ubytovnabydos.jpg

  Výhodné a lacné, komfortné, čisté, príjemné ubytovanie typu penzión pre firmy, pracovné kolektívy, obchodných cestujúcich či športovcov na sústredení priamo v meste Nováky (okres Prievidza).

 • CHATY DALKO UBYTOVANIE

  ubytovanie_slovensko_chaty_liptovskymikulas.jpg

  Ubytovanie poskytujeme v 5-tich novopostavených rekreačných chatách, ktoré svojou polohou zabezpečia hosťom pocit súkromia, pohodlia a komfortu.
  Ponúkame príjemné ubytovanie pre tých, ktorí uprednostňujú oddych v prírode, pre rodiny s deťmi a ich zvieracích miláčikov.

 • Ubytovanie HABOVKA

  pristavba2.jpg

  Ponúkame Vám celoročný pobyt v najkrajšom kúte Slovenska.
  Ubytovanie poskytujeme v samostatnej prístavbe a na samostatnom poschodí v rodinnom dome v pekných 2- ,3-, a 4-posteľových izbách.

 • PENZION JAVORINA

  penzion_javorina

  Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom s kapacitou ubytovania pre 42 osôb.

 • Apartmánový dom FATRAPARK

  ubytovanie_slovensko_apartmany_fatrpark

  Apartmánový dom FATRAPARK je v v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny
  v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti SKIPARKU MALINO BRDO nad
  Hrabovskou nádržou. Svojou polohou, príjemným prostredím, službami
  uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka.

 • Ubytovanie na Liptove

  ubytovanie_slovensko_chata_liptov.jpg

  Kompletne zariadená novopostavená Chata na Liptove sa nachádza pri Nízkych Tatrách v obci Prosiek blízko termálneho kúpaliska Thermalpark Bešeňová (8km smer RK) a termálneho Aquaparku Tatralandia (8km smer LM). Ubytovanie Vám zaručuje ideálnu dovolenku plnú zážitkov. Pre milovníkov vodných športov ponúka ubytovanie pri Liptovskej Mare aj výborné podmienky pre rybolov. Vodná nádrž Liptovská Mara sa nachádza len (1,5km). Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Veľká Fatra, Chočské vrchy a Roháče lákajú návštevníkov nezabudnuteľnými turistickými trasami.Ubytovanie Vám zaručuje ideálnu dovolenku plnú zážitkov.

 • UBYTOVANIE U STARÉHO OTCA

  UBYTOVANIE U STARÉHO OTCA

  Celý dom je po kompletnej rekonštrukcii, vytvára možnosť celoročného bývania a rekreácie. Záhradu vypĺňa altánok, krb, malý bazén)

 • Penzión Winter & Summer Resort

  penzion_wintern.jpg

  Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.
  Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami , kultúrou , folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj " perlou " Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.