Klienti odporúčajú

 • CHATA PAULÍNA V TERCHOVEJ

  ubytovanie_slovensko_chaty_terchova.jpg

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie na chate v Terchovej (časť Biely Potok) vhodnú pre rodiny s deťmi, ktorá sa nachádza len niekoľko metrov od vstupu do Jánošíkových dier.

 • HOTEL SLOVAN***

  49.jpg

  Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je hotelom s rodinnou atmosférou s históriou od roku 1972. Od decembra 2010 je hotel otvorený po celkovej rekonštrukcii a nadstavbe.

 • Fatrapark Liptov Ružomberok

  ubytovanie_slovensko_apartmany_ruzomberok.jpg

  Apartmány Fatrapark Liptov sú obľúbeným ubytovacím a stravovacím zariadením v oblasti Hrabovo zameraným pre akcie, dovolenky a dlhodobé ubytovanie. Apartmány sú plné vybavené, vlastné kuchyne, internet, LCD TV, DVD a vlastné kúpelne.

 • PRIVAT NATALKA

  www.extra-ubytovanie.sk,2011

  Privát Natálka sa nachádza v novej a tichej časti Zuberca s prekrásnym výhľadom na Roháče. Vo dvore je altánok s ohniskom a grilom, hojdačky, pieskovisko,smiklavka. Na ubytovanie ponúkame tri izby-2+1,3+1 a 3 lozkove

 • Penzión Mlyn

  ubytovanie_penziony_poprad.jpg

  Penzión Mlyn sa nachádza na konci malej dediny Veľký Slavkov, v tichom prostredí pri lesnom parku. Dedina je vzdialená cca 7 km južne od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca a 5 km od mesta Poprad.

 • HOTEL ATRIUM

  ubytovanie_slovensko_hotel_vysoketatry.jpg

  Atrium HOTEL***+ bol postavený na úpätí Slavkovského štítu v malebnom prostredí našich veľhôr Vysoké Tatry. Z hotelových izieb sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu. Netradičná kruhová architektúra hotela umožňuje nepriamo oddeliť ubytovaciu časť od ostatných.

 • REKREAČNÝ DOMČEK D&B KONEČNÁ

  Trávnica

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie. Ubytovanie je vhodné ako pre manželské páry, tak aj pre väčšie rodiny s deťmi, či partiu priateľov. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 • CHALUPA DIVÍN

  chata_divin.jpg

  Chalupa Divín sa nachádza pri vodnej nádrži Ružiná v obci Divín v okrese Lučenec.

 • Autocamping Komárno

  ubytovanie_kemp_komarno.jpg

  Autocamping sa nachádza pri Hoteli Panoráma** na rozlohe 0,5 hektára.
  Autocamping je určený na stanovanie a pre pobyt v obytnom prívese, karavane. V areáli sú vybudované sociálno - hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou.

 • PRIVÁT JANKA -UBYTOVANIE LUČKY BEŠEŇOVÁ

  ubytovanie_chaty_lucky_besenova.jpg

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie na Priváte Janka v regióne Liptov 5 km od známeho termálneho kúpaliska Bešeňová a 700 m od novovybudovaného AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. Ponúkame ubytovanie pre 2-12 osôb v dvoch apartmánoch so samostatnými vchodmi.