Klienti odporúčajú

 • PRIVAT NATALKA

  www.extra-ubytovanie.sk,2011

  Privát Natálka sa nachádza v novej a tichej časti Zuberca s prekrásnym výhľadom na Roháče. Vo dvore je altánok s ohniskom a grilom, hojdačky, pieskovisko,smiklavka. Na ubytovanie ponúkame tri izby-2+1,3+1 a 3 lozkove

 • CHALUPA DIVÍN

  chata_divin.jpg

  Chalupa Divín sa nachádza pri vodnej nádrži Ružiná v obci Divín v okrese Lučenec.

 • HOTEL HVIEZDOSLAV ***+

  banskobystrickykraj_kezmarok_hotel_hviezdoslov.jpg

  Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa nachádza v malebnom prostredí Spiša pod najmenšími veľhorami sveta Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 626m. Ponúkne Vám príjemné ubytovanie v historickom meste Kežmarok.

 • CSIFFÁRI RELAX

  ubytovanie_slovensko_apartmany_velkymeder.jpg

  Ubytovanie-Veľký Meder
  Užite si dovolenku vo Veľkom Mederi, v rodinnej pohode! Novo otvorený nadštandardne vybavený apartmánový dom Relax sa nachádza v exkluzívnom prostredí 50 m od termálneho kúpaliska.

 • REKREAČNÝ DOMČEK D&B KONEČNÁ

  Trávnica

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie. Ubytovanie je vhodné ako pre manželské páry, tak aj pre väčšie rodiny s deťmi, či partiu priateľov. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 • PRIVÁT JANKA -UBYTOVANIE LUČKY BEŠEŇOVÁ

  ubytovanie_chaty_lucky_besenova.jpg

  Ponúkame Vám celoročné ubytovanie na Priváte Janka v regióne Liptov 5 km od známeho termálneho kúpaliska Bešeňová a 700 m od novovybudovaného AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. Ponúkame ubytovanie pre 2-12 osôb v dvoch apartmánoch so samostatnými vchodmi.

 • Privát Lenka Lúčky - BEŠEŇOVÁ

  privat_lenka.jpg

  Ponúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v okrese Ružomberok. Obec Lúčky sa nachádza v regiónoch Liptov, Chočské vrchy, Nízke Tatry a Bešeňová. Známe termálne kúpalisko Bešeňová je vzdialené 5 km od privátu Lenka.

 • Tatranský hostel

  hostel_tatransky.jpg

  Náš hostel sa nachádza na malom námestí, v pokojnom, no živom prostredí, v centre mestskej časti Poprad-Veľká. Autobusová a vlaková stanica je vzdialená 1,3km a zastávka autobusu je iba pár metrov od naších dverí. Auto je možné parkovať zdarma priamo na námestí. Okrem pohodlného prístupu k doprave máte v okolí hostelu supermarket, mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií, takže vám počas vášho pobytu určite nebude nič chýbať.

 • Ubytovňa BYDOS

  ubytovanie_ubytovnabydos.jpg

  Výhodné a lacné, komfortné, čisté, príjemné ubytovanie typu penzión pre firmy, pracovné kolektívy, obchodných cestujúcich či športovcov na sústredení priamo v meste Nováky (okres Prievidza).

 • APARTMÁN VIKI VEĽKÝ MEDER

  ubytovanie_slovensko_apartmany_velkymeder.jpg

  Je to novostavba na okraji mestečka, 300 m od termálneho kúpaliska na ulici Čiližská. Apartmán Viki pozostáva zo spálne, obývačky, z kúpeľne so sprchou, samostatného záchoda, a terasy.
  Rezervácie prijímame celoročne, keďže aj v zimnom období poskytuje Termálpark široké možnosti športového a relaxačného vyžitia. Poskytujeme dlhodobé, ale aj krátkodobé pobyty.