Klienti odporúčajú

 • PRIVÁT POHODA

  ubytovanie_apartmany_ruzomberok_privatpohoda.jpg

  Naša chalupa Pohoda Liptovské Sliače bez prítomnosti domácich sa nachádza v nádhernej a atraktívnej lokalite Liptova pre svoju blízkosť k turistickým a vodným atrakciám ako termálne bazény Bešeňová, bazény s minerálnou vodou Lúčky.kúpele, L.Mara a pod.

 • DOM V ZÁHRADE

  ubytovanie_slovensko_chaty_domvzahrade.jpg

  Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v kľudnom a atraktívnom prostredí, v blízkosti aquaparku. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, pár, i jednotlivcov.

 • Privát OKRUŽNÁ

  ubytovanie_privatokruzna.jpg

  Privát Okružná ponúka ubytovanie v rodinnom dome v tichom prostredí podtatranskej obce Stará Lesná. Dedinka sa nachádza len 3 km od dynamického turistického centra Tatranská Lomnica, 6 km od Starého Smokovca a 12 km od Aquacity v Poprade. V blízkosti privátu je vychýrená reštaurácia Zbojnícka koliba.

 • Chata Turček pri Kremnici DOBRÁ LYŽOVAČKA!!!

  TUR3.JPG

  Kde sa ubytovať?
  Lacné ubytovanie chata Turček s max.kapacitou 10 osôb.sa nachádza v Kremnických vrchoch neďaleko Kremnice v malej dedinke Turček. Ponúka peknú dovolenku pre rodiny s deťmi v lete ako aj v zime. Je tu možnosť turistiky,kúpania. V zime je možné lyžovanie v strediskách Krahule a Skalka v ktorých je široká ponuka pre bežkárov ,ale aj pre klasické lyžovanie pre začiatočníkov i pokročilých.V oboch strediskách sa nachádzajú moderné 4-sedačky za prijateľné ceny.

 • HOTEL HVIEZDOSLAV ***+

  banskobystrickykraj_kezmarok_hotel_hviezdoslov.jpg

  Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa nachádza v malebnom prostredí Spiša pod najmenšími veľhorami sveta Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 626m. Ponúkne Vám príjemné ubytovanie v historickom meste Kežmarok.

 • APARTMAN TRNOVEC

  ubytovanie_slovensko_apartmany_liptov.jpg

  Stravte leto na Liptove,okupte sa v Tatralandii,Besenovej a v Liptovskej Mare.Navstivte krasne doliny,kopce a jaskyne.Zrelaxujte sa v nasom komfortne zariadenom apartmane.Vyuzite nase letne akciove ceny.

 • ZOO v Bojniciach

  Zoo Bojnice

  Dobrý tip na výlet je aj prehliadka zoologickej záhrady v Bojniciach.

 • ZÁMOK U GRÓFA

  ubytovanie_apartmany_nitra_zamokugrofa.jpg

  Málokto môže povedať o dome, že bol zrodený z lásky. My, to šťastie máme. Budovu zámku dal postaviť budapeštiansky bankár Gróf Arpassy pre svoju lásku, ktorej krstné meno bolo Czumika... Poľovnícky zámok bol dostavaný v roku 1900 podľa predlohy rakúskeho architekta.

 • CHATA CHVOJNICA

  ubytovanie_slovensko_chaty_chvojnica.jpg

  Ubytovanie v chate na strednom Slovensku v horskej obci Chvojnica ,22 km od Prievidze a Bojníc v krásnom prostredí Strážovských vrchov v hornej časti chatovej osady v kľudnom a tichom prostredí v nadmorskej výške 580 m.Vedľa chaty preteká horský potok.
  Pre dvojice aj rodiny s deťmi.Počet miest na spanie 5+2.Rozloženie postelí – na poschodí sú dve izby,vo vätšej izbe z balkónom jedna manželská posteľ a jedna samostatná posteľ,v menšej izbe sú dve samostatné postele , na prízemí v spoločenskej izbe z krbom je rozťahovacia sedačka.K dispozícii je aj nafukovacie dvoj-lôžko,ktoré hostia využívajú napr.ak majú menšie deti a chcú byť všetci v jednej izbe.

 • Penzión Hela

  Hela1.jpg

  Nachádza sa v podhorí Vysokých Tatier, v tichej časti obce Veľká Lomnica, ležiacej medzi mestami Poprad a Kežmarok, vzdialenej 8km od obce Tatranská Lomnica. Poloha preto predstavuje prirodzený vstup do atraktívnej turistickej destinácie Vysoké Tatry. Panoráma našich veľhôr vytvára obci, ako aj samotnému penziónu nezabudnuteľnú atmosféru, a snáď najkrajší a najznámejší pohľad na Vysoké Tatry.

  SILVESTER JE EŠTE VOĽNÝ!!!