Klienti odporúčajú

 • Hotel RELAX

  Hotel RELAX

  Hotel RELAX sa nachádza v srdci známeho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Týčiac sa nad mestom, svojou polohou poskytuje hosťom ubytovanie v príjemnom prostredí s nádherným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu Malej Fatry, Súľovských skál a Strážovských vrchov.

 • Apartmán KATKA A MARTIN PERONČÍK

  katka.jpg

  Nachádzame sa blízko Liptovského Mikuláša v obci Demänová, na tichom mieste pri potoku Demänovka. Ponúkame ubytovanie v blízkosti atraktívnej turistickej a lyžiarskej lokality Chopok – Jasná v Nízkych Tatrách.

 • Chata Pod Kýčerou ZUBEREC

  ubytovanie_slovensko_chaty_zuberec.jpg

  Ponúkame ubytovanie v útulnej samostatnej chate v peknom prostredí Oravskej prírody.Kapacita chaty je 7osôb.

 • MOUNTAIN Resort

  chaty_montaunresort.jpg

  Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty.
  Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

 • PENZION TOMI

  ubytovanie_slovensko_penziony_tvrdosin.jpg

  Ponúkame celoročné ubytovanie na víkendové a dovolenkové pobyty v horskom prostredí Západných Tatier pri Auquaparku Meander Oravice v obci Vitanová. v blizkosti sa nachádza niekoľko lyžiarských stredisk.kapacita 12lôžok izby zo soc. zariadením,kuchyňa a spol. miesnosť .

 • PENZION ALPINKA

  ubytovanie_penziony_zilina_penzionalpinka.jpg

  Hľadáte súkromie, pohodlie, alebo rodinné izby?Nech sa páči!
  Ubytujte sa v niektorých z našich 5 apartmánov A, B, C, D, E s celkovou kapacitou 22 lôžok.

 • HOTEL SIGNÁL

  ubytovanie_slovensko_hotely_hotelsignal.jpg

  Hotel Signál sa nachádza v svetoznámom kupeľnom meste Piešťany, v tichom a malebnom prostredí okolia rieky Váh, 500m od jazera Slňava. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km, Piešťany sú najvýznamnejšie slovenské kúpele s vyše dvestoročnou tradíciou a sú preslávené unikátnymi liečivými zdrojmi využívanými na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva.

 • PRIVAT HRIADKY

  ubytovanie_slovensko_apartmany_privathriadky

  Vám ponúka možnosť príjemného oddychu počas Vašej dovolenky v dvoch samostatných apartmánových domoch blízko centra Liptovského Mikuláša.

 • Chata GOLEM

  1179chatagolemjezerskoufo1.jpg

  Novovybudovaná komfortná chata Golem sa nachádza v tichom prostredí v obci Jezersko. Ubytovanie je v štyroch útulných izbách (dve trojlôžkové izby a dve štvorlôžkové izby) s možnosťou dvoch prísteliek.

 • CHATA NAD ORAVSKOU PRIEHRADOU

  ubytovanie_chaty_orava.jpg

  Ponúkame Vám odych za prijateľné ceny. Útulná chata v lese, len 100 m od Oravskej Priehrady. Nájdete tu veľa možností na trávenie voľného času počas letnej i zimnej turistickej sezóny...