Penzióny

PENZIÓN ŠTRBA

1x.jpg

Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.

Penzión Petra

privat_petra.jpg

Ubytovanie v súkromí v podtatranskej malebnej obci Nová Lesná, okres Poprad, región Vysoké Tatry. Ponúkame 4/2 lôžkové izby a 1/3 lôžkovú izbu, každá izba má samostatné sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo). Dom má vlastnú kompletne vybavenú kuchynku pre hostí (chladnička s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, plynový sporák, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský riad).

PENZIÓN LUKI

ubytovanie_penzion_luky.jpg

Novopostavený penzión v centre obce Zemplínske Hámre. K dispozícii sú 5 2-lôžkové izby s prístelkou + apartmán. V penzióne je salónik s kapacitou 32 miest. Každá izba má samostatnú kúpeľňu + WC, televízor. Objekt sa nachádza v centre obce a je ľahko dostupný osobným automobilom, zastávka autobusu je 20m. V areáli sa nad Barnovým potokom nachádza letná terasa. Nízka kapacita objektu vytvára rodinnú atmosféru, ktorá umožňuje príjemne relaxovať po horských túrach na Sninský kameň, Morské oko, či vrch Vihorlat.

PENZIÓN KUNERÁD

penzion_kunerad.jpg

Prevádzka Penziónu Kunerád je otvorená celoročne.Penzión Kunerád je zároveň ideálnym miestom, kde nikým nerušení môžete usporiadať:rodinné oslavy, stretnutia,školenia,teambuildingy...........

PENZIÓN MÁRIA

936.jpg

Najkrajšia rodinná dovolenka na Liptove.Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

Penzión Winter & Summer Resort

penzion_wintern.jpg

Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.
Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami , kultúrou , folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj " perlou " Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.

WESTERN PENZION

penzion_western.jpg

Privíta Vás celoročne otvorený areál, kde nechýba štýlový western bar, kone,reštaurácia, zábava, futbalové a aj detské ihrisko,táborisko, bowling, squash,sauna,biliardy, ....
Náš penzión je vyhľadávaným miestom pre detské letné i zimné tábory, lyžiarske pobyty, školské výlety, firemné večierky, vianočné a novoročné recepcie, oslavy výročí firiem spoločenské a obchodné podujatia, prezentácie, svadby, oslavy, stužkové, posedenia, koncerty, festivaly .

ALLA PRIVAT

ubytovanie_allla_privat.jpg

ALLA PRIVAT (680 m n.m.) ubytovanie v príjemnom prostredí rodinného penziónu v Demänovej. NaALLA PRIVAT (680 m n.m.) ubytovanie v príjemnom prostredí rodinného penziónu v Demänovej. Nachádza sa 2 km južne od Liptovského Mikuláša, priamo na konci obce Demänová, na hlavnej ceste smerom do strediska JASNÁ v Nízkych Tatrách. V zime poskytuje vynikajúce lyžiarske podmienky, v lete horskú turistiku, návštevu jaskýň, cykloturistiku, relax v Aquaparku Tatralandia.

Podháj-ubytovanie podhajská

podhaj.jpg

Naša rodinná reštaurácia bola postavená v roku 2005. V roku 2007 bola zničená požiarom a znovuotvorená v roku 2010. Má charakter poľovníckej reštaurácie, čo vyplýva aj z názvu „Podháj“.

PENZION FORTUNA**

penzion_fortuna.jpg

Penzión Fortuna sa nachádza v Demänovej, v malebnom prostredí Nízkych Tatier a svojou polohou a službami je ideálnym miestom na zimnú i letnú dovolenku ako aj na menšie podujatia (firemné a rodinné akcie). Blízko sa nachádza lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, priehrada Liptovská Mara, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavých miest kam môžete vyraziť za aktívnym oddychom, zábavou a relaxom.