PENZIÓN KUNERÁD

Prevádzka Penziónu Kunerád je otvorená celoročne.Penzión Kunerád je zároveň ideálnym miestom, kde nikým nerušení môžete usporiadať:rodinné oslavy, stretnutia,školenia,teambuildingy...........

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s denným barom a detským kútikom (slúži na vydávanie raňajok ako aj denného menu). Je ideálny miestom na rodinnú oslavu v súkromí a pohodlí.
Nerobí nám problém sa prispôsobiť Vášmu obmedzeniu v stravovaní ( bezlepková dieta, bezlaktózova diéta, dia strava. Spoločenská miestnosť je vybavená okrem detského kútika aj TV-SAT,a HiFI vežou.
Do spoločenskej miestnosti je zabezpečený bezbariérový vstup. Objekt Penziónu Kunerád je pokrytý WIFI signálom. Sme nefajčiarsky objekt. Parkovanie je zabezpečené hneď pred Penziónom Kunerád.

Na prvom a druhom poschodí sa nachádzajú ubytovacie kapacity Penziónu Kunerád. Ubytujeme Vás v izbách a apartmánoch, kde je samozrejmosťou hygienické zariadenie (sprcha, WC, umývadlo) ako aj TV.
Na požiadanie vieme doložiť hotelovú chladničku, detskú kolískou-postieľku (pre deti do 5 mesiacov), ako aj detskú postieľku (pre deti do 5 rokov). Ubytovať Vás vieme v dvojlôžkových izbách s prístelkou, ako aj v apartmánoch s prístelkou. Maximálna ubytovacia kapacita Penziónu Kunerád je 34 lôžok, z toho 24 pevných lôžok a 10 prísteľok.

U nás nájdete to čo potrebujete, aby Váš čas bol aj oddychom aj príjemným relaxom pre Vašu rodinnú dovolenku s deťmi. Deťom je plne k dispozícii detské ihrisko ako aj detský kútik.
Ďalej Vám ponúkame

Náš wellness KUNERÁD , ktorý sa nachádza v areáli ubytovania Penziónu Kunerád. Osviežiť sa môžete v našom bazéne s protiprúdom a masážnymi tryskami, ako aj vo výrivke a fínskej saune
Bowling KUNERÁD – kde môžete príjemne stráviť večer s priateľmi . Čakajú na Vás dve bowlingové dráhy a studené pivo v bare pri bowlingu
Záhradné šachy, pri ktorých sa čas zastavil
Posedenie na letnej terase pri grile a grilovaných dobrotách

Kontakt

Penzión Kunerád
Stránske – Brezie 305
013 13 Rajecké Teplice
+421 (0)41 549 4294, 0905 157 985
recepcia@penzionkunerad.sk

www.penzionkunerad.sk

www.facebook.com/penzionkunerad
SKYPE: penzionkunerad

Zväčšiť mapu

penzion-kunerad-184
penzion-kunerad-124
penzion-kunerad-250
penzion-kunerad-251
penzion-kunerad-248
penzion-kunerad-243
penzion-kunerad-134
penzion-kunerad-135
penzion-kunerad-181
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.