Vítame Vás na našej stránke, ktorá prezentuje ubytovacie zariadenia na celom Slovensku s priamym kontaktom na majiteľov. Ponúkame Vám možnosť širokého výberu a jednoduchého vyhľadávania podľa krajov, okresov a obcí.
 • Ubytovňa BYDOS

  ubytovanie_ubytovnabydos.jpg

  Výhodné a lacné, komfortné, čisté, príjemné ubytovanie typu penzión pre firmy, pracovné kolektívy, obchodných cestujúcich či športovcov na sústredení priamo v meste Nováky (okres Prievidza).

 • PENZIÓN ŠTRBA

  1x.jpg

  Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.

 • Hotel Carrera

  hotel_carrera.jpg

  Hotel Carrera ponúka pre obchodných cestujúcich aj pre hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené izby s moderným designom, kúpeľnou, LCD televízorom, internetovým pripojením, uzavreté monitorované parkovisko.

 • Tatranský hostel

  hostel_tatransky.jpg

  Náš hostel sa nachádza na malom námestí, v pokojnom, no živom prostredí, v centre mestskej časti Poprad-Veľká. Autobusová a vlaková stanica je vzdialená 1,3km a zastávka autobusu je iba pár metrov od naších dverí. Auto je možné parkovať zdarma priamo na námestí. Okrem pohodlného prístupu k doprave máte v okolí hostelu supermarket, mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií, takže vám počas vášho pobytu určite nebude nič chýbať.

 • Penzión Petra

  privat_petra.jpg

  Ubytovanie v súkromí v podtatranskej malebnej obci Nová Lesná, okres Poprad, región Vysoké Tatry. Ponúkame 4/2 lôžkové izby a 1/3 lôžkovú izbu, každá izba má samostatné sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo). Dom má vlastnú kompletne vybavenú kuchynku pre hostí (chladnička s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, plynový sporák, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský riad).

 • PRIVÁT JÁN

  privat_jan.jpg

  Privátne ubytovanie Ján sa nachádza v rodinnom dome, na prízemí a v podkroví, 5 km od Thermal Parku Bešeňová (Gino Paradise Bešenová) a len 300m od novovybudovaného Aqua Vital Parku Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi

 • Chata VERA

  chatavera.jpg

  Chata VERA Vám ponúka príjemné ubytovanie v areáli kúpaliska VADAŠ v Štúrove.
  Pred chatou si môžete odpočinúť na peknom záhradnom nábytku pri grile alebo ohnisku. V areály je 7 bazénov s rozdielnou teplotou vody (od 28° do 38°C), možné je však zabaviť sa aj inými športovými aktivitami.

 • PRIVÁT ZDENKA

  ubytovanie_penzion_privatzdenka.jpg

  Privat Zdenka sa nachádza 16 km od centra Liptovského Mikuláša priamo v krásnej Liptovskej doline (Prosiecka dolina).
  Privát je vybavený 3 izbami (6 lôžok + prístielky), plne vybavenou kuchyňou, kúpelňou s vaňou a WC, predsieňou a posedením na dvore s altánkom.

 • PENZIÓN LUKI

  ubytovanie_penzion_luky.jpg

  Novopostavený penzión v centre obce Zemplínske Hámre. K dispozícii sú 5 2-lôžkové izby s prístelkou + apartmán. V penzióne je salónik s kapacitou 32 miest. Každá izba má samostatnú kúpeľňu + WC, televízor. Objekt sa nachádza v centre obce a je ľahko dostupný osobným automobilom, zastávka autobusu je 20m. V areáli sa nad Barnovým potokom nachádza letná terasa. Nízka kapacita objektu vytvára rodinnú atmosféru, ktorá umožňuje príjemne relaxovať po horských túrach na Sninský kameň, Morské oko, či vrch Vihorlat.

 • Hotel PANORÁMA

  ubytovanie_hotel_komarno.jpg

  Hotel Panoráma** sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí mesta Komárno. Ponúka štandardné ubytovanie v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách a v jednom apartmáne. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, telefónom a ostatným zariadením . Celková kapacita hotela je 68 lôžok.

 • Autocamping Komárno

  ubytovanie_kemp_komarno.jpg

  Autocamping sa nachádza pri Hoteli Panoráma** na rozlohe 0,5 hektára.
  Autocamping je určený na stanovanie a pre pobyt v obytnom prívese, karavane. V areáli sú vybudované sociálno - hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou.

 • Privát POD MACHOM

  ubytovanie_chata_podmachom.jpg

  Ponúkame Vám ubytovanie v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, kde môžete tráviť príjemnú dovolenku počas celého roka. V zime návštevou lyžiarského strediska Snowparadise a v lete v centre zábavy adrenalínového športu SunParadise. Výborné podmienky sú tu na turistiku, cykloturistiku a prechádzky panenskou prírodou.

 • Chata Lesia

  chata_ubytovanie_lesia.jpg

  Radi vás privítame v chate LESIA, v prekrásnom prostredí malebnej Chvojniceuprostred Strážovských vrchov! Horská obec Chvojnica sa nachádza neďaleko mesta Bojnicev okrese Prievidza. Chata má bezproblémovú dostupnosť po hlavnej ceste, leží na skok od centra obce a zároveň na skok od lesa v tichej bočnej uličke.
  Silice ihličnatých stromov a horský potôčik vedľa chaty vytvárajú klimatické podmienky vhodnéna regeneráciu dýchacích ústrojov a nervovej sústavy, je to výborné miesto na relax.

 • Privát Lenka Lúčky - BEŠEŇOVÁ

  privat_lenka.jpg

  Ponúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v okrese Ružomberok. Obec Lúčky sa nachádza v regiónoch Liptov, Chočské vrchy, Nízke Tatry a Bešeňová. Známe termálne kúpalisko Bešeňová je vzdialené 5 km od privátu Lenka.

 • MOUNTAIN Resort

  chaty_montaunresort.jpg

  Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty.
  Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

 • Apartmánový dom KUNERÁD

  ubytovanie_kunerad.jpg

  Ubytovanie v apartmánovom dome Kunerád poskytujeme celoročne. Je to samostatne stojaca budova v tesnej blízkosti hlavnej budovy Penziónu Kunerád.

 • PENZIÓN MÁRIA

  936.jpg

  Najkrajšia rodinná dovolenka na Liptove.Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

 • PENZIÓN KUNERÁD

  penzion_kunerad.jpg

  Prevádzka Penziónu Kunerád je otvorená celoročne.Penzión Kunerád je zároveň ideálnym miestom, kde nikým nerušení môžete usporiadať:rodinné oslavy, stretnutia,školenia,teambuildingy...........

 • Penzión Winter & Summer Resort

  penzion_wintern.jpg

  Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.
  Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami , kultúrou , folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj " perlou " Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.

 • PRIVAT VOJTECH JURINA

  privat_vojtechjurina.jpg

  Ponúkame Vám celoročne ubytovanie na okraji obce Habovka v rodinnom dome v blízkosti lesa s výhľadom na panorámu Roháčov.